Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Pozor, pozor, opakovaná výzva bývalým žákům Vávrovické školy 1922-2022

Pozor, pozor, opakovaná výzva bývalým žákům Vávrovické školy 1922-2022

Vážení absolventi, věkem rozliční! Pro připravovanou retrospektivní výstavu oslovujeme tímto co nejširší množství bývalých žáků s výzvou k účasti na mimořádném projektu k oslavě 100. Výročí školy. Jak se můžete zapojit? Je to snadné.

Zapůjčením 1 kusu vlastní fotografie ve vašem dětském věku (od 1-10 let) doplněnou popisem následného profesního zaměření v životě. Nejde nám o školní fotografii, ale o jakoukoli vaši soukromou individuální fotku. Při zveřejnění nebude záměrně uvedeno jméno.

Sběr fotografií (osobně ve škole, E-mail: skola@zsvavrovice.cz, poštou: ZŠ a MŠ Opava-Vávrovice, Chmelová 2, 747 73 Opava-Vávrovice.

Ukončení sběru 6. 5. 2022. Těšíme se na vaši aktivní účast!