Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Škola v přírodě 2023-návratky

Škola v přírodě 2023-návratky

Datum konání:
27.1.2023

V souvislosti s plánováním letošního ozdravného pobytu ve škole v přírodě přijímáme do pátku 27. 1. 2023 závazné přihlášky žáků - účastníků. Prosíme o dodržení termínu, abychom mohli dále jednat s poskytovatelem ubytovacích a stravovacích služeb a plánovat další navazující aktivity a s nimi související objednávky. Nejde o vybírání žádné částky, pouze o zjištění počtu účastníků. V návratce je jen předběžně avizováno, kolik bude činit základní částka, která se může navýšit v souvislosti s vývojem spotřebitelských cen. Můžeme však zaručit, že nepřesáhne 3 tisíce Kč/žáka. Předpokládáme, že budeme zálohu vybírat ve dvou splátkách a to v dubnu a květnu. V případě potíží s placením budeme řešit individuální dohodou.