Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > škola v přírodě den čtvrtý

škola v přírodě den čtvrtý

Datum konání:
16.6.2022

Když jsme se probudili do čtvrtého dne, bylo opět krásné ráno. A teploměr od rána stoupal vzhůru. Už po snídani se vzduch pohyboval na 23 stupních. Ale protože předpověď počasí slibovala na odpoledne déšť a bouřky, obrátili jsme denní program a hned po snídani jsme se pěšky vydali západním směrem prozkoumat zdejší naučnou "Kulíškovu stezku". Šlo o příjemnou nenáročnou procházku lesem s deseti zajímavými zastaveními a úkoly. Cestou se děti seznamovaly se sovou Kulíškem a jeho "kamarády", zopakovali a upevnili si své znalosti o přírodě. Zároveň mezi sebou soutěžila družstva 1. - 4. ročníku za asistence nejstarších páťáků. Vrátili jsme se akorát k obědu. Po odpočinku v rámci odpoledního klidu jsme se po třídách věnovali svým vzdělávacím tématům. Ještě než se dalo do deště, stihli jsme si pohrát a zasportovat na zahradě. Podvečer jsme pak strávili zábavnými hrami, soutěžemi a kvízy. A protože zítra odjíždíme domů, budeme se před spaním už částečně balit.