Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Nový projekt OP VVV

Nový projekt OP VVV

Se zahájením nového školního roku naše škola využívá další získané finanční prostředky z dotačního programu Výzva 80 – Šablony III. V naší MŠ a ZŠ jsme realizaci projektu „Na cestě“ zaměřeného na podporu zájmového vzdělávání, rozvoj informační gramotnosti, realizaci venkovního učení, stáže pedagogů v partnerských školách a vyrovnávání rozdílů ve vzdělávacích dovednostech žáků realizovali v I. pololetí omezeně, vzhledem k dokončování odloženého projektu Technologie přibližují poznání. Na nový projekt škola získala částku ve výši 434 274,- Kč.

Ve II. pololetí zahajují z tohoto projektu svou činnost 2 zájmové útvary

Čtenářský klub a Klub zábavné logiky a deskových her. Kluby nabízí takové aktivity a činnosti, které dětem umožní naučit se něco nového, a které tak povedou k jejich rozvoji. Pokud je žák do klubu přihlášen, je pro něj docházka povinná a jeho nepřítomnost musí být zákonným zástupcem žáka písemně omluvena (ŽK, deníček školáka, e-mail).