Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Projekt Dopisování - III. třída

Projekt Dopisování - III. třída

12.6.2023

V pondělí 12. června vstoupili žáci 4. a 5. ročníku do poslední fáze celoročního projektu "Dopisování" se žáky ze základní školy v Českém Těšíně. Nyní došlo po roce k prvnímu společnému setkání v naší škole. Děti se nejdříve nesměle okukovaly, po chvíli se domácí ujali role hostitele a stali se pro hosty skvělými průvodci. Děti z Těšína byly nadšené ze zahrady i školy. Poté společně se svými učitelkami odjely do Opavy, kde je čekala průvodkyně z městské kulturní organizace OKO. Volnou procházkou a formou kvízu se všichni dozvěděli spoustu zajímavých a také nových informací o historii města. Na závěr se žáci odměnili zmrzlinou a už se těší na příští pondělí, kdy se pro změnu vávrovičtí podívají do Českého Těšína.