Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Javoříčko - den prvý

5.6.2023
Datum ukončení:
9.6.2023

Když jsme přijížděli do Javoříčka, údolí mezi lesy a loukami bylo zaplavené sluncem. Zabydleli jsme se v chatách, měli jsme krátký čas vyzkoušet i zdejší herní atrakce, prolézačky, skluzavku, kuželky, houpačku, trampolíny i malou posilovnu. A už první dobrý oběd si mnozí přidávali. Po obědě se drobně rozpršelo, ale to nám náladu nezkazilo a vyrazili jsme dolů do osady k pietnímu místu, seznámit se s historií tohoto kraje. Obloha se ale náhle natolik zatáhla, že jsme se raději vrátili nazpátek. Program jsme přizpůsobili počasí, a po svačině se věnovali školní práci, u které jsme vytrvali do večeře. Ta do mnohých vklouzla jak do studny a fronta se tvořila i na přídavek. Podvečer jsme se věnovali deskovým hrám a společnému čtení před spaním.

ŠvP informace pro rodiče.doc